NASZ CZAS RAZEM

PLANOWANIE WSPÓLNEGO TYGODNIA

Coś dla urozmaicenia wspólnego czasu ze swoim partnerem (albo też koleżanką, rodzeństwem, kimkolwiek)!

Jak to my kobiety💄💖, mamy potrzebę spędzania wspólnie czasu ze swoim mężczyzną. Niestety, często albo nie możemy się jakoś zgrać albo nie mamy pomysłu co by tu porobić gdy już oboje mamy wolne. Zamiast marudzić ‘no porób coś ze mną’ albo gdy już jesteśmy razem narzekać, 'no widzisz, za rzadko się widujemy’, zaproponujmy co możemy robić wspólnie. Wykorzystajmy ten czas, który mamy na zrobienie czegoś fajnego.

Dziewczyny, komunikujmy swoim facetom nasze potrzeby i standardy – jak z naszej perspektywy chciałbyśmy, żeby ten związek wyglądał!

Jak używać planera?
Jak używać planera?

Waszym zadaniem jest zaproponowanie jak wartościowo chcielibyście spędzać wspólnie wolny czas.📝

Planer jest skonstruowany tak, że możecie w nim zapisać łącznie 10 propozycji. Jeśli korzystałyście z niego wcześniej pewnie zauważyłyście, że początkowo planer był podzielony na dwie sekcje – 5 pomysłów od ciebie i 5 pomysłów od twojego partnera. Ostatecznie jednak postanowiłam usunąć ten podział, żeby to była bardziej wspólna wizja, a nie na zasadzie zmuszania się do robienia czegoś, co tylko jedna ze stron lubi. Chodzi tutaj o kompromis, o dogadanie się na co oboje lubicie i jak fajnie chcielibyście spędzać więcej czasu razem.

Następnie wypełniacie Plan Tygodnia – czyli rozkładacie je na poszczególne dni. Ponieważ dni w tygodniu jest 7 a pomysłów łącznie może być nawet 10, to w jednym dniu mogą być dwa albo nawet trzy propozycje. Oczywiście można je też powtarzać w innych dniach.

Na przykład, wiecie, że środa odpada. Macie zatem 6 dni na zaplanowanie czasu razem. W poniedziałki albo idziecie na spacer albo siłownię itd.

O co chodzi z gwiazdkami?

Jeśli zrobiliście razem jedną z tych rzeczy, np poszliście na spacer, to zamalowujecie gwiazdkę przy propozycjach 'spacery’. W taki sposób będzie wiadomo ile razy wykonaliście razem każdy z punktów.

Generalnie, planer nie ma ograniczenia czasowego, ale (jak pewnie już zauważyłyście) ma ograniczenia gwiazdkowe😄. Jeśli zrobiliście jedną rzecz 6 razy to to jest właśnie ten limit planera. Warto zatem pomyśleć o wprowadzeniu jakichś urozmaiceń w waszych spotkaniach i spróbować pozostałych pomysłów, które wpisaliście na listę💖.

RAZEM JEST CUDOWNIE
WERSJA 2 NASZ CZAS RAZEM PLANER DZIEWCZYNY MOTYWUJA
Pobierz
WERSJA 1 NASZ CZAS RAZEM PLANER DZIEWCZYNY MOTYWUJA
Pobierz
MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ

PLAKATY

Feel the Love❤️
Pewność siebie Blake Lively Dziewczyny motywuja cytaty
ZOBACZ

PLAKATY

Koniec wymówek👊
Ograniczajace przekonania spędzanie wolnego czasu dziewczyny motywuja
ZOBACZ
A OTO JEGO HISOTRIA…
Oni Maya Ori Dziewczyny motywuja cytaty plakaty