INTENCJA 👑

Intencja to coś jak wysyłana w świat myśl, której chcesz, żeby energia towarzyszyła ci przez ten dzień. Możesz spojrzeć w górę albo zamknąć oczy i powiedzieć np. ‘dzisiaj jestem szalenie odważna’ i naprawdę to poczuj.

Zero krytyki, po prostu wyślij taką intencję w świat 💌.

WIĘCEJ

KREATYWNA RANDKA 💄

Zaplanuj sobie ten jeden dzień w miesiącu i przeżyj go tak jak lubisz.

Niech to będzie czas tylko dla ciebie. Zadnych koleżanek, chłopaka, story na instagrama. Nic. Masz być tylko TY. Zabierz się na wycieczkę, albo do spa, albo na stand-up a później wyskocz na deser do jakiejś fajnej restauracji. Jeśli możesz sobie na to pozwolić to nie skąp tego dnia. To może być troche większy wydatek niż zwykle ten jeden raz w miesiącu spraw sobie samej prezent. Ale możesz też się zabrać na kreatywną randkę do parku na piknik + poczytać fajną książkę. To nie musi wiązać się z wielkimi wydatkami. Niech to po prostu będzie fantastyczny dzień wypełniony tym co lubisz.

To może być nieco dziwne doświadczenie dla niektórych (ze mną włacznie), bo oprócz robienia paznokci to raczej rzadko wybieramy się gdzieś same, jak np. do restauracji czy do kina.

Zaplanuj sobie ten dzień z wyprzedzeniem. W kalendarzu znajdziesz specjalne miejsce zadedykowane tej specjalnej okazji.

WYZWANIE 👊

Podejmij wyzwanie miesięczne albo tygodniowe w zależności od tego jaki planer wybierzesz. Gdy wykonasz tego dnia zadanie zamalowujesz gwiazdkę przy danym dniu.

Chodzi o to, żeby się rozwijać, próbować nowych rzeczy i wychodzić ze swojej strefy komfortu. Wyzwania dzienne mogą być różne:

1) FIZYCZNE – jak np. 100 przysiadów dziennie, bieganie minimum 2km czy poranna yoga;

2) INTELEKTUALNE – to może być np. 15 min doulingo, czytanie książki przez 10 min przed snem albo uczenie się każdego dnia nowego (nieznanego) słowa

3) STREFA KOMFORTU – ja to nazywam tuleniem swojego różowego kocyka. Chodzi o taką przestarzeń bezpieczeństwa, którą wolimy nie opuszczać, bo na przykład to nas przeraża albo się wstydzimy. Np. może być ci głupio patrzeć się na ludzi, których mijasz. A ty rzucasz sobie szalone wyzwanie, że od teraz będziesz łapała kontakt wzrokowy i się uśmiechała.

Jeśli masz coś takiego czego się boisz albo krępujesz a chciałabyś to zmienić, to zapraszam do wyzwania! Tutaj znajdziesz listę moich 13 ulubionych wyzwań.

CYTATY 📌

W każdym miesiącu kalendarz z całkiem nowym, motywującym cytatem!

Jest on tam po to aby przypominać nam, że mamy w sobie wielką moc. To my kierujemy swoim życiem a ograniczenia są jedynie przyzwyczajeniami siedzącymi w naszych głowach. Wszystko zależy od naszego podejścia.

Jeśli tylko macie ochotę na więcej inspirujących tekstów to znajdziecie je tutaj – w formie plakatów!

NOWA PRZYGODA 📸

Zaplanuj jeden dzień w tygodniu z koleżanką (chłopakiem, rodzeństwem, kimkolwiek) na przeżycie wspólnie doświadczenia, które będzie nowe dla was obojgu.

Chodzi o to, zeby żadne z was nie miało wcześniejszego doświadczenia i stworzyło wspólnie nowe! Na przykład oboje nigdy nie uczestniczyliście w pub quizie albo nie byliście na wrotkach, albo nie zaśpiewaliście na karaoke. To super opcja, żeby odnowić stare znajomości oraz wpuścić trochę świeżości w bliższe relacje. Dodajmy odrobinę szaleństwa do swojego tygodnia! Zamiast za każdym razem umawiać się na kawę czy piwko, wyznaczmy sobie jedeń dzień w tygodniu, gdzie razem przeżyjemy fantastyczną przygodę.