PLAKATY Z GWIAZDKĄ

WYŁĄCZNIE DLA DZIEWCZYN Z PRYWATNEJ GRUPY FACEBOOKOWEJ
NOWY PLAKAT
cytaty z ksiazek kozak Jen Sincero Dziewczyny Motywuja
POBIERZ

WYKORZYSTAJ SIŁĘ, KTÓRĄ DYSPONUJESZ, ABY TWORZYĆ TO, CZEGO PRAGNIESZ, ZAMIAST GODZIĆ SIĘ NA TO CO CIĘ OTACZA

– Jen Sincero

Jeśli nie podoba nam się miejsce w jakim teraz jesteśmy to tylko my to możemy zmienić. Nie czekajmy aż ci inni nas uratują z opresji. Nie zrzucajmy odpowiedzialności na naszego partnera czy przyjaciółki. To nasze zadanie. Jeśli czujemy, że siedzimy po uszy w bagnie i nie widzimy dla siebie zbyt optymistycznego scenariusza na przyszłość to to jest wielki wykrzyknik do tego aby w końcu wziąć się za siebie. Jeśli nienawidzimy swojej obecnej pracy to ją zmieńmy. Być może to będzie wymagało od nas nauczenia się czegoś nowego. No i super! My mamy się rozwijać, mamy chcieć najlepszego dla siebie.

Jeśli nie czujemy się dobrze ze swoim partnerem albo siedzimy w toksycznym związku to może warto by było przemyśleć zakończenie takiej relacji i zajęcie się sobą, własną transformacją, aby kolejny związek w który wejdziemy był przecudowny, pełen miłości i szacunku.

Czymkolwiek jest to coś co nas unieszczęśliwia mamy moc, żeby to zmienić, ulepszyć swoje otoczenie. Tak, to może wymagać od nas dużej odwagi i wyjścia ze swojej strefy komfortu ale to jest nasze życie, jedno życie. Przecież chcemy je przeżyć jak najlepiej.

I Promise J. Lo. Dziewczyny motywuja cytaty plakaty
POBIERZ

ZŁOŻYŁAM SOBIE OBIETNICĘ, ŻE BĘDĘ KOCHAĆ SIEBIE TAKĄ JAKA JESTEM I WIERZYĆ WE WSZYSTKIE MOJE MARZENIA, BEZ WZGLĘDU NA TO CO POJAWI SIĘ NA MOJEJ DRODZE
– Jennifer Lopez

Kochajmy siebie teraz. Nie kiedy dostaniemy dobrą ocenę, fajną pracę, pochwałę. Nie kiedy coś osiągniemy. Nie gdy będziemy chudsze, bardziej pewne siebie, młodsze😄. Żartuje, ale tak na serio to podajemy mnóstwo warunków, żeby móc się zaakceptować. A my potrzebujemy polubić się już teraz, wiedząc jednocześnie, że będziemy ciągle się zmieniały, rozwijały. Mamy pielęgnować swoje ciało, swój umysł, ducha. Mamy troszczyć się o swoje zdrowie i świadomie wybierać to co jemy.

To samo tyczy się naszych marzeń. Niestety często to są tylko takie 'a, tak sobie tylko marzę’. Nie, mamy traktować nasze marzenia poważnie. Mamy iść po to co pragniemy. Tak, może nie być łatwo, pewnie pojawią się górki, ale wszystko smakuje lepiej gdy włożymy w to trochę trudu. Łatwy cel nie smakuje już tak samo.

Nawyki rutyna Tony Robbins Dziewczyny motywuja cytaty plakaty
POBIERZ

JEŚLI ZAWSZE BĘDZIESZ ROBIŁ TO CO ZAWSZE, ZAWSZE OTRZYMASZ TO CO ZAWSZE

– Tony Robbins

Próbujmy nowych rzeczy. Odkrywajmy co tak naprawdę lubimy. Rozwijajmy się. Jeśli czujemy, że nasze życie stoi w miejscu a punkt w którym utknęłyśmy wcale nie jest fajnym miejscem to naszym zadaniem jest ruszyć siedzenie. Otworzyć się na nowe doświadczenia. Wyjdźmy ze swojej strefy komfortu. Zapiszmy się na jakieś zajęcia, które nas interesują. Przeczytajmy ciekawą książkę, obejrzyjmy inspirujący podcast. Serdecznie zachęcam też do zajrzenia na ODKRYJ SIEBIE, gdzie znajdziecie „20 sposobów na zatroszczenie się o siebie”.

POBIERZ
BIAŁY[2]

PIĘKNO ZACZYNA SIĘ OD MOMENTU, KIEDY DECYDUJESZ SIĘ BYĆ SOBĄ.
– Coco Chanel

Kiedy jesteśmy tak naprawdę szczęśliwe? Właśnie wtedy, gdy odrzucamy te wszystkie filtry i maski, które na siebie nakładamy. Pozwolenie sobie na takie totalne bycie sobą jest cudowne i niesamowicie uwalniające. Każda z nas jest niezwykła na swój własny, niepowtarzalny sposób. Udawanie kogoś innego nigdy nie da nam prawdziwej radości. Wydaje nam się, że zachowując się jak 👉 tamta dziewczyna, która jest bardzo kobieca, albo 👉 tamta, od której aż kipi od pewności siebie, albo 👉 tamta, która jest duszą towarzystwa, będziemy bardziej lubiane? Pokazanie swojej prawdziwej twarzy może wydawać się trudne. Bo co inni sobie o mnie pomyślą? Jakiś mechanizm obronny z tyłu głowy podpowiada nam, że możemy się ośmieszyć albo ktoś weźmie nas za dziwne, może nawet głupie. Ale osoby, przy których możemy być sobą, oni właśnie kochają nas za naszą autentyczność. Poza tym, jeśli pokazujemy innym ludziom naszą fake face, to nie dajemy im szansy na polubienie prawdziwych nas ❤️.

POBIERZ

NEVER WASTE MENTAL SPACE OR MY ENERGY ON THE THINGS I CAN’T CONTROL.

– Ciara & Summer Walker 🎶 „Better Thangs” 

To mój ulubiony fragment piosenki „Better Thangs”, której energia jest ahh…! niesamowita!

No właśnie, często zdarza nam się tracić humor przez rzeczy, na które nie mamy nawet wpływu. Ktoś może być dla nas niemiły, bo np. ma gorszy dzień. Ktoś może rzucić coś sarkastycznie albo robić sobie z nas (dość słabe) żarty, bo takie ma 'poczucie humoru’. Ktoś może okazać nam brak szacunku, bo tak naprawdę kiepsko u niego z szacunkiem do samego siebie. Chodzi o to, że najczęściej nie ma to nic wspólnego z nami, ale tak sie zdarzyło, że ta osoba się akurat miała ochotę się na kimś wyrzyć i tym razem padło na nas.

Ale! Historia od drugiej strony może być też nieco inna, niż my ją sobie opowiedziałyśmy. Bo co jeśli ta osoba nie miała wobec nas złych zamiarów? Może intencją tego kogoś nie było wcale wbicie nam szpilki? Rzecz w tym, że my nie mamy pojęcia co jest w głowie innych! Dlatego nie zakładajmy niczego z góry i nie bierzmy niczego do siebie. Nie jesteśmy odpowiedzialne za innych ale jesteśmy odpowiedzialne za swoją reakcję. Tak jak cytat w naszym kalendarzu październikowym:

„To co ktoś mówi jest JEGO, a to co ty usłyszysz jest TWOJE”.

POBIERZ
POBIERZ

Z JAKIEGOŚ POWODU MAMY DWOJE USZU I TYLKO JEDNĄ BUZIĘ.
– Epiktet, filozof grecko-rzymski

Mocne słowa! Ale to bardzo ciekawy temat do zastanowienia się.

Ile to razy zdarzyło nam się nie słuchać swojego rozmówcy a jedynie wyczekiwać momentu, żeby tylko coś wtrącić? Często po prostu nie przywiązujemy uwagi na to co ktoś ma do powiedzenia. Niestety tym samym nie dajemy sobie możliwości na zrozumienie drugiej strony. Nie chodzi tu zupełnie o przyjęcie tego, co ktoś mówi za pewnik, ale o całkowite skupienie się na TYM momencie (zamiast odlatywać myślami i zastanawiać się co ciekawego by tu powiedzieć). To gwarantowane, że osoba z którą rozmawiamy wyczuje to, że jej się nie słucha. Dlaczgo potem miałaby włożyć wysiłek w wysłuchanie nas?

Otwórzmy się bardziej na słuchanie a nie jedynie na gadanie. To zdecydowanie polepszy nasze relacje (z partnerem, przyjaciółmi, rodziną…) i być może też otworzy drzwi na ciekawsze konwersacje.

H

Inspirujace Plakaty Dziewczyny Motywuja talenty hobby biznes
POBIERZ

DOSTAŁAŚ SWOJE TALENTY BY JE POMNOŻYĆ A NIE ZMARNOWAĆ.
– Dziewczyny Motywują

Każda z nas została obdarowana jakimiś niezwykłymi talentami. Jeśli jeszcze tego w sobie nie odkryłyśmy to nie ma na co czekać i trzeba szczęściu nieco pomóc. Jak odnaleźć w czym jesteśmy dobre? Poprzez PRÓBOWANIE NOWYCH RZECZY! Do czego nas najbardziej ciągnie? Może już mamy jakieś hobby?

Eye opening experience.

Osobiście uważam, że świetnym rozwiązaniem jest zapytanie bliskich osób (kogoś z rodziny czy przyjaciół lub kogoś komu ufamy) by powiedzieli nam za co nas cenią i w czym ich zdaniem jesteśmy dobre? TAK, możemy być w szoku…

Czytaj dalej >