Feel the LOVE

Dzielmy się fajną energią ze światem🥰.

Uśmiechajmy się do luster, gdy w nich siebie widzimy. Mówmy sobie jakie to jestesmy wyjątkowe. Przypominajmy sobie o tym co w sobie lubimy. Zamiast trybu narzekania wejdźmy w tryb wdzięczności. Dziękujmy za to co mamy, za to kim jesteśmy, za te wszystkie możliwości, za to, że się dzisiaj obudziłyśmy, za to, że oddychamy.

Każda z nas ma w sobie wielką moc i mnóstwo do zaoferowania. Każda z nas w środku jest piękna i pewna siebie. A jeśli czujemy, że jest inaczej to czas przepracować swoje przekonania. Nie ma co zwalać ciągle winę na innych. Bo czy to nam teraz w czymś pomoże? Mamy rany ale czas pomóc im się zabliźnić. Czas aby wybaczyć innym to co zrobili albo czego nie zrobili, by móc zamknąć stare rozdziały i otworzyć nowe czyste kartki.

My jesteśmy odpowiedzialne za siebie teraz. Weźmy odpowiedzialność za swoje decyzje i za to co robimy teraz ze swoim życiem. Za to kim chcemy być i jak się czuć każdego dnia. Naszym zadaniem jako kobiety jest odkrycie w sobie tej enegrii boginii, która od zawsze w nas była👑.

Tak jak pięknie ujęła to Alicia Keys:

„Tą osobą, którą chcesz być, ty już nią jesteś. Po prostu znajdujesz się na ścieżce aby to odkryć.”

Dziewczyny, na tej stronie znajdziecie plakaty z moimi ulubionymi cytatami i hasłami z serii 'Feel the Love’. Przy każdym z nich przeczytacie coś więcej o tym jakie głębsze znaczenie ma dany tekst. Plakaty oznaczone literą 'H’ to plakaty, za którymi kryje sie jakaś większa historia. Niektóre plakaty będą miały również do pobrania wersję angielską (jeśli są oryginalnie po polsku). Mam nadzieje, że dadzą wam one dużo fajnej energii i zainspirują do tego aby każdego dnia dawać przede wszystkim sobie samej dużo miłości i cieszyć się z tego kim się jest tu i teraz przy czym ciągle się rozwijając.

NOWY PLAKAT
POBIERZ
ENGLISH

PEWNOŚĆ SIEBIE JEST NAJPIĘKNIEJSZĄ RZECZĄ JAKĄ MOŻESZ ZAŁOŻYĆ
– Blake Lively

Nie idealny make-up, nie fajne ciuchy ale pewność siebie dodaje nam takiego uroku i blasku. Ale nie taka udawana, żeby inni sobie pomyśleli, że jesteśmy śmiałe i wygadane. Chodzi mi o prawdziwą pewność siebie, gdy wiemy, że jesteśmy wyjątkowymi i zarąbistymi laskami, które przede wszystkim lubią same siebie.

To takie kobiety, które czują się dobrze we własnym towarzystwie, gdy nie ma dookoła innych. Niestety często dostosowujemy się do innych i szukamy akceptacji, gdzie tylko możemy. Mówimy rzeczy, których nie mamy na myśli tylko po to, żeby im się przypodobać. Ale nie wszyscy dookoła muszą nas lubić. Tak na dobrą sprawę… Jeśli lubią nas, gdy udajemy kogoś innego, to to i tak nie jesteśmy my. A będąc sobą przynajmniej mamy szansę na to, że ktoś polubi nas za to jakie jesteśmy.

Law of attraction Rhonda Byrne Dziewczyny motywuja cytaty
POBIERZ

ABY ZMIENIĆ SWÓJ ŚWIAT, WSZYSTKO CO MUSISZ ZROBIĆ TO ZMIENIĆ SPOSÓB W JAKI SIĘ CZUJESZ, W ŚRODKU

– Rhonda Byrne

Radość przyciąga więcej radości. Życzliwość przyciąga więcej życzliwości. Wdzięczność przyciąga więcej wdzięczności. Miłość przyciąga więcej miłości. To co dajemy światu, świat nam zwraca. Im więcej dobrych myśli, słów, zachowań z nas wychodzi tym więcej pozytywnych rzeczy będziemy doświadczały.

Alicia Keys Dziewczyny motywuja cytaty spędzanie wolnego czasu
POBIERZ

TĄ OSOBĄ, KTÓRĄ CHCESZ BYĆ, TY JUŻ NIĄ JESTEŚ. PO PROSTU ZNAJDUJESZ SIĘ NA ŚCIEŻCE ABY TO ODKRYĆ

– Alicia Keys

'Chciałbym być nią’, 'ona ma takie fajne życie’, 'jest taka pozytywna’, 'jest taka magnetyczna’. Tak na prawdę to my same jesteśmy tymi kobietami! To my jesteśmy wyjątkowe, to my jesteśmy zarąbiste, to my jestęmy energetyczne. Jeśli jeszcze tego nie czujemy to czas odkopać się z tych ograniczających przekonań. Gdy byłyśmy malutkie tańczyłyśmy naguśko, kochałyśmy swoje ciałko, miałyśmy szaloną pewność siebie, bawiłyśmy się w kółko, robiąc to co lubiłyśmy. Byłyśmy mega szczere i nie miałyśmy tych wszystkich uprzedzeń.

Czas wziąć odpowiedzialność za swoje życie i jeśli chcemy w nim coś zmienić to do dzieła! Ruszajmy tyłek i przepracujmy co trzeba. Samymi marzeniami królestwa się nie zbuduje👑💄.

Prawo przyciagania Jay Shetty Dziewczyny motywuja cytaty plakaty
POBIERZ

ZAWSZE DOSTAJESZ SPOWROTEM TYLE MIŁOŚCI, ILE DAŁEŚ. MOŻESZ PO PROSTU OTRZYMAĆ JĄ OD INNYCH LUDZI

– Jay Shetty

Tak działa prawo wszechświata. To co od siebie dajemy wraca, ale nie koniecznie od razu i nie koniecznie też od tych samych osób. Dawajmy szczere komplementy. Bądźmy cierpliwi. Kochajmy. Okazujmy szacunek. Pamiętajmy jednak, że cokolwiek robimy, jak się zachowujemy wobec siebie i innych to kiedyś do nas wróci.

DZIEWCZYNY, ZAPRASZAM WAS SERDECZNIE NA PRYWATNĄ GRUPĘ FACEBOOKOWĄ.

  • Będziecie wtedy na bieżąco z nowościami

  • Otrzymacie dostęp do plakatów & planerów VIP oznaczonych gwiazdką '⭐’

  • Znajdziecie tam dużo dobrej energii

GRUPA FB
MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ

PLAKATY

Koniec Wymówek💋
ZOBACZ
FACEBOOK

ZŁOŻYŁAM SOBIE OBIETNICĘ, ŻE BĘDĘ KOCHAĆ SIEBIE TAKĄ JAKA JESTEM I WIERZYĆ WE WSZYSTKIE MOJE MARZENIA, BEZ WZGLĘDU NA TO CO POJAWI SIĘ NA MOJEJ DRODZE
– Jennifer Lopez

Kochajmy siebie teraz. Nie kiedy dostaniemy dobrą ocenę, fajną pracę, pochwałę. Nie kiedy coś osiągniemy. Nie gdy będziemy chudsze, bardziej pewne siebie, młodsze😄. Żartuje, ale tak na serio to podajemy mnóstwo warunków, żeby móc się zaakceptować. A my potrzebujemy polubić się już teraz, wiedząc jednocześnie, że będziemy ciągle się zmieniały, rozwijały. Mamy pielęgnować swoje ciało, swój umysł, ducha. Mamy troszczyć się o swoje zdrowie i świadomie wybierać to co jemy.

To samo tyczy się naszych marzeń. Niestety często to są tylko takie 'a, tak sobie tylko marzę’. Nie, mamy traktować nasze marzenia poważnie. Mamy iść po to co pragniemy. Tak, może nie być łatwo, pewnie pojawią się górki, ale wszystko smakuje lepiej gdy włożymy w to trochę trudu. Łatwy cel nie smakuje już tak samo.

znak wodny DM

**Na plakaty oznaczone gwiazdką naniesiony został znak wodny. Oznacza to, że ten plakat jest dostępny tylko dla dziewczyn z prywatnej grupy facebookowej. 😇🔓

MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ

PLAKATY

Zmotywuj się🔥
Girl just do it Dziewczyny motywuja cytaty plakaty
ZOBACZ

JOURNAL

DZIENNY

DZIENNY

KREATYWNE PORANKI – Planer, dzieki któremu poranki mogą być jeszcze piękniejsze. Możecie zapisywać w nim swoje przemyślenia i cele na ten dzień. Ponadto będziecie miały okazję potrenować wdzięczność, afirmacje a nawet puścić swoją intencję w świat💫.

Jestes zajebista Elle Russ spędzanie wolnego czasu
POBIERZ
ENGLISH

TU NIE CHODZI O TO, ŻEBYŚ IM UDOWADNIAŁA, ŻE SIĘ MYLĄ. CHODZI O POKAZANIE SOBIE JAKA JESTEŚ ZAJEBISTA.
– Elle Russ

Oglądałam ostatnio bardzo fajny odcinek 'Women of Impact’, którego gościem była Elle Russ. Dziewczyny rozmiawiały o tym czym jest pewność siebie i czy powinno się wchodzić w dyskusje pt. 'udowodnie ci, że jesteś w błędzie’.

Prawdziwie pewne siebie osoby nie konkurują z innymi

Zdarzają się sytuacje – i to wcale nie tak rzadko – że ktoś da nam pstryczka w nos swoim komentarzem, a my mamy po prostu ochotę mu oddać. ’No! to teraz mu pokaże gdzie raki zimują!’ albo 'niech sobie nie myśli, że ja jestem….!’. To niestety wiąże się ze stawianiem w tym pojedynku własnej wartości na to, że druga osoba przegra.

Zamiast mieć radary skierowane na nich, przestawmy je na SIEBIE. Niech to będzie intencja 'wiem, że jestem zajebista i nie musze ani z nikim rywalizować ani nikomu niczego udowadniać’. Takie podejście zmienia totalnie naszą wibrację – jedna zależy od twojej porażki/wygranej i jest generalnie w negatywnej energii, druga zaś jest pełna mocy i miłości, gdzie to MY zawsze triumfujemy.

Beauty begins the moment you decide to be yourself Coco Chanel
FACEBOOK

PIĘKNO ZACZYNA SIĘ OD MOMENTU, KIEDY DECYDUJESZ SIĘ BYĆ SOBĄ.
– Coco Chanel

Kiedy jesteśmy tak naprawdę szczęśliwe? Właśnie wtedy, gdy odrzucamy te wszystkie filtry i maski, które na siebie nakładamy. Pozwolenie sobie na takie totalne bycie sobą jest cudowne i niesamowicie uwalniające. Każda z nas jest niezwykła na swój własny, niepowtarzalny sposób. Udawanie kogoś innego nigdy nie da nam prawdziwej radości. Wydaje nam się, że zachowując się jak 👉 tamta dziewczyna, która jest bardzo kobieca, albo 👉 tamta, od której aż kipi od pewności siebie, albo 👉 tamta, która jest duszą towarzystwa, będziemy bardziej lubiane? Pokazanie swojej prawdziwej twarzy może wydawać się trudne. Bo co inni sobie o mnie pomyślą? Jakiś mechanizm obronny z tyłu głowy podpowiada nam, że możemy się ośmieszyć albo ktoś weźmie nas za dziwne, może nawet głupie. Ale osoby, przy których możemy być sobą, oni właśnie kochają nas za naszą autentyczność. Poza tym, jeśli pokazujemy innym ludziom naszą fake face, to nie dajemy im szansy na polubienie prawdziwych nas ❤️.

znak wodny DM

**Na plakaty oznaczone gwiazdką naniesiony został znak wodny. Oznacza to, że ten plakat jest dostępny tylko dla dziewczyn z prywatnej grupy facebookowej. 😇🔓

Never waste mental space on things you cannot control
FACEBOOK

NEVER WASTE MENTAL SPACE OR MY ENERGY ON THE THINGS I CAN’T CONTROL.
– Ciara & Summer Walker 🎶 „Better Thangs” 

To mój ulubiony fragment piosenki „Better Thangs”, której energia jest ahh…! niesamowita!

No właśnie, często zdarza nam się tracić humor przez rzeczy, na które nie mamy nawet wpływu. Ktoś może być dla nas niemiły, bo np. ma gorszy dzień. Ktoś może rzucić coś sarkastycznie albo robić sobie z nas (dość słabe) żarty, bo takie ma 'poczucie humoru’. Ktoś może okazać nam brak szacunku, bo tak naprawdę kiepsko u niego z szacunkiem do samego siebie. Chodzi o to, że najczęściej nie ma to nic wspólnego z nami, ale tak sie zdarzyło, że ta osoba się akurat miała ochotę się na kimś wyrzyć i tym razem padło na nas.

Ale! Historia od drugiej strony może być też nieco inna, niż my ją sobie opowiedziałyśmy. Bo co jeśli ta osoba nie miała wobec nas złych zamiarów? Może intencją tego kogoś nie było wcale wbicie nam szpilki? Rzecz w tym, że my nie mamy pojęcia co jest w głowie innych! Dlatego nie zakładajmy niczego z góry i nie bierzmy niczego do siebie. Nie jesteśmy odpowiedzialne za innych ale jesteśmy odpowiedzialne za swoją reakcję. Tak jak cytat w naszym kalendarzu październikowym:

„To co ktoś mówi jest JEGO, a to co ty usłyszysz jest TWOJE”.

znak wodny DM

**Na plakaty oznaczone gwiazdką naniesiony został znak wodny. Oznacza to, że ten plakat jest dostępny tylko dla dziewczyn z prywatnej grupy facebookowej. 😇🔓

Czy mi sie podobalo plakat DM
POBIERZ

CZY JA SIĘ SPODOBAŁAM? [Buuu! NIE!!] —–> CZY MI SIĘ PODOBAŁO?
Dziewczyny Motywują

Jaka jest nasza prawdziwa INTENCJA?

Gdy wybieramy się na randkę… Czy idziemy z intencją „chcę się dobrze bawić”, czy raczej skupiamy się na tym, by zaimponować drugiej osobie?

Brzmi znajomo? Ja od zaaawsze mialam z tym problem. Chciałam, żeby wszyscy dookoła mnie lubili i uważali za fajną. Często mało było w tym prawdziwej mnie. Tak bardzo skupiałam się na tym jak zapunktować, że brakowało mi czasu, by zastanowić się czy ja w ogóle spędzam czas tak jak lubię. Czy rozmawiam o tematach, na które mam ochotę, czy raczej próbuję podtrzymać rozmowę, by nie doszło do niezręcznej ciszy? Czy zadaję pytania, które naprawdę mnie interesują i na które chcę usłyszeć odpowiedź? Czy jestem szczera czy zdarza mi się trochę podkoloryzować rzeczywistość, żeby się przypodobać?

Co sobie o mnie pomyślą?

NIEWAŻNE. To naprawde jest nieważne (a przynajmniej naszą rolą nie powinno być zaprzątanie sobie tym głowy). Zamiast zużywać energię na coś, czego nie możemy kontrolować, spożytkujmy ją na poznanie lepiej drugiej osoby i siebie. No właśnie – idę z intencją poznania tego co JA lubię. Idę z intencją zobaczenia co u mnie działa a nad czym mogę jeszcze popracować. Idę z intencją poznania SIEBIE.

Plakaty Dziewczyny Motywuja z jakiegos powodu mamy
FACEBOOK

Z JAKIEGOŚ POWODU MAMY DWOJE USZU I TYLKO JEDNĄ BUZIĘ.
– Epiktet, filozof grecko-rzymski

Mocne słowa! Ale to bardzo ciekawy temat do zastanowienia się.

Ile to razy zdarzyło nam się nie słuchać swojego rozmówcy a jedynie wyczekiwać momentu, żeby tylko coś wtrącić? Często po prostu nie przywiązujemy uwagi na to co ktoś ma do powiedzenia. Niestety tym samym nie dajemy sobie możliwości na zrozumienie drugiej strony. Nie chodzi tu zupełnie o przyjęcie tego, co ktoś mówi za pewnik, ale o całkowite skupienie się na TYM momencie (zamiast odlatywać myślami i zastanawiać się co ciekawego by tu powiedzieć). To gwarantowane, że osoba z którą rozmawiamy wyczuje to, że jej się nie słucha. Dlaczgo potem miałaby włożyć wysiłek w wysłuchanie nas?

Otwórzmy się bardziej na słuchanie a nie jedynie na gadanie. To zdecydowanie polepszy nasze relacje (z partnerem, przyjaciółmi, rodziną…) i być może też otworzy drzwi na ciekawsze konwersacje.

znak wodny DM

**Na plakaty oznaczone gwiazdką naniesiony został znak wodny. Oznacza to, że ten plakat jest dostępny tylko dla dziewczyn z prywatnej grupy facebookowej. 😇🔓