KONIEC Z WYMÓWKAMI

99% tego co robimy wynika z naszych nawyków.

Wszystko siedzi w naszych głowach.

Każda z nas ma w sobie ogromną moc i potencjał. Może jeszcze nie wiemy do jakich wielkich rzeczy jesteśmy stworzone. Może jeszcze nie odkryłyśmy swoich talentów, albo odkryłyśmy tylko jakąś ich część. Niemniej jednak to, w co wierzymy decyduje o tym kim jestesteśmy.

Tak jak mawiał Henry Ford:

„Jeśli myślisz, że ci się uda, albo jeśli myślisz, że ci się nie uda, to masz rację.”

Dziewczyny, na tej stronie znajdziecie plakaty z moimi ulubionymi cytatami i hasłami z serii ’koniec z wymówkami’. Przy każdym z nich przeczytacie coś więcej o tym jakie głębsze znaczenie ma dany tekst. Plakaty oznaczone literą ’H’ to plakaty, za którymi kryje sie jakaś większa historia. Mam nadzieje, że znajdziecie w nich inspirację, a to każdego dnia będzie wam przypominało o tym aby skończyć z wymówkami i zacząć tworzyć życie o jakim marzycie🧡.

NOWY PLAKAT
Miracles Patrycja Kotlicka Dziewczyny motywuja cytaty plakaty
POBIERZ

KTO WIE JAKIE CUDA MOŻESZ OSIĄGNĄĆ

Nie mamy pojęcia co przyniesie przyszłość. Na co nas stać. Jakimi talentami zostałyśmy obdarowane. Co potrafimy stworzyć. Nie bójmy się próbować. Nie obawiajmy się oceny ludzi. Najpiękniejsze w życiu to gdy spelniamy swoje marzenia. Jeśli to wielkie marzenie to super. Zróbmy pierwszy dobry krok a potem kolejny. Bo przecież najpiękniejsza jest sama droga a nie końcowy cel podróży.

H

Problem opportunity Patrycja Kotlicka Dziewczyny motywuja cytaty plakaty
POBIERZ

NIE NAZYWAJ TEGO PROBLEMEM TYLKO MOŻLIWOŚCIĄ

Tak, dostajemy sporo lekcji od życia. Ale tylko od nas zależy jak na tą lekcję zareagujemy. Nie mam na myśli, że trzeba być non stop pozytywnym i udawać, że wszystko jest okej, gdy nie jest. Niemniej jednak jest wiele małych rzeczy, które mogą być fajną okazją na zrobienie czegoś inaczej niż zwykle, na przeżycie dnia w inny sposób niż się zaplanowało…

Czytaj dalej >

H

Oni Maya Ori Dziewczyny motywuja cytaty plakaty
POBIERZ

TU NIGDY NIE CHODZI O NICH
– Maya Ori

Nasze życie zależy w mniejszym stopniu od innych niż nam się wydaje. Dziewczyny, czas, żebyśmy skupiły się na sobie. Nie przekazujmy odpowiedzialności za nasze szczęście w czyjeś ręce. Nawet partnera.

Każda z nas ma w sobie wielką moc. Pielęgnujmy swój własny ogród zamiast ciągle zaglądać przez płot do sąsiada. Tym 'ogródkiem sąsiada’ może być życie naszych znajomych albo to jak zachowuje się nasz partner. Często obwiniamy tych…

Czytaj dalej >

Plakat limiting beliefs
POBIERZ
ENGLISH

JEDYNĄ RZECZĄ JAKA CIĘ OGRANICZA TO WIARA W TO, ŻE ISTNIEJĄ OGRANICZENIA

Możemy tak wiele. Wszystko rozgrywa się w naszej głowie. Nasz sędzia-cenzor albo siedzi cichutko bo nauczyłyśmy go, że my tu rządzimy, albo on steruje tym statkiem za nas. On podpowiada nam 'nie, to się nie uda’, 'za kogo ty sie uważasz’, 'jesteś za mało zdolna’, 'porywasz się z motyką na słońce’. Ale to są tylko szepty w naszych głowach, które ograniczają nas przed osiągnięciem swojego najwyższego potencjału. Bo wtedy jest przynajmniej jest bezpiecznie. Ale my nie mamy siedzieć ciągle w swojej strefie komfortu tylko rzucać sobie wyzwania! 👊

NASZ CZAS

RAZEM

RAZEM

Zaplanuj wspólne chwile z planerem „NASZ CZAS RAZEM”.

Coś dla dziewczyn, które pragną urozmaicić czas spędzony razem czy to z partnerem, koleżanką, kimkolwiek. Jeśli czujesz, że nie możecie się jakoś razem zgrać albo za rzadko spędzacie wspólnie czas to ten planer może być dla ciebie fajnym rozwiązaniem.

SPRAWDŹ

DZIEWCZYNY, ZAPRASZAM WAS SERDECZNIE NA PRYWATNĄ GRUPĘ FACEBOOKOWĄ.

  • Będziecie wtedy na bieżąco z nowościami

  • Otrzymacie dostęp do plakatów & planerów VIP oznaczonych gwiazdką '⭐’

  • Znajdziecie tam dużo dobrej energii

GRUPA FB
MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ

PLAKATY

Feel the Love❤️
Alicia Keys Dziewczyny motywuja cytaty spędzanie wolnego czasu
ZOBACZ

PLAKATY

Zmotywuj się🔥
Girl just do it Dziewczyny motywuja cytaty plakaty
ZOBACZ
robienie tego co zawsze
FACEBOOK

JEŚLI ZAWSZE BĘDZIESZ ROBIŁ TO CO ZAWSZE, ZAWSZE OTRZYMASZ TO CO ZAWSZE

– Tony Robbins

Próbujmy nowych rzeczy. Odkrywajmy co tak naprawdę lubimy. Rozwijajmy się. Jeśli czujemy, że nasze życie stoi w miejscu a punkt w którym utknęłyśmy wcale nie jest fajnym miejscem to naszym zadaniem jest ruszyć siedzenie. Otworzyć się na nowe doświadczenia. Wyjdźmy ze swojej strefy komfortu. Zapiszmy się na jakieś zajęcia, które nas interesują. Przeczytajmy ciekawą książkę albo obejrzyjmy inspirujący podcast.

znak wodny DM

**Na plakaty oznaczone gwiazdką naniesiony został znak wodny. Oznacza to, że ten plakat jest dostępny tylko dla dziewczyn z prywatnej grupy facebookowej. 😇🔓

POBIERZ
ENGLISH

MOJE CHWASTY NIE SĄ LEPSZE OD CHWASTÓW INNYCH LUDZI. TO WSZYSTKO SĄ PO PROSTU CHWASTY.

Bardzo łatwo przychodzi nam ocenianie innych – tak, do tego również zalicza się to co pomyślimy a niekoniecznie powiemy. Główną rolę odgrywa tutaj nasze ego. Osądzamy innych często po to, żeby podnieść samych siebie na duchu i poprawić swoją samoocenę. Obnażając wady innych karmimy swoje ego, przez co czujemy się  w jakiś sposób lepsze. Jednak wybierając ścieżkę osądzania zamykamy furtkę dla empatii i zrozumienia. Czyniąc tak strzelamy samym sobie w kolano, bo to co od nas wychodzi tak do nas również wraca. Jeśli łatwo przychodzi nam ocenianie innych z pewnością nie jesteśmy też pobłażliwe dla samych siebie. A przecież tego nie chcemy!

A zatem starajmy się unikać nadawania etykietek innym i próbujmy nie robić tego samego sobie. Zamiast zbyt wcześnie osądzać zadawajmy pytania. Być może odpowiedź zmieni zupełnie nasze patrzenie na daną osobę. Próbujmy zawsze dotrzeć do serca i pamiętajmy, ze każdy z nas ma swoją własną, wyjątkową ścieżkę i swoje fajne i niefajne zachowania.

Nasze negatywne cechy nie są w żaden sposób lepsze od brzydkich cech innych ludzi (i vice versa). To wszystko są po prostu chwasty.