ZMOTYWUJ SIĘ

Dzisiejszy dzień będzie odrobinę lepszy od wczorajszego.

Każdy dzień jest inny, wyjątkowy. Mimo, że czasem może nam się wydawać, że nasze życie to głównie monotonia. Ciągle robimy to samo, szkoła, praca, dodatkowe zajęcia. Ledwie starcza nam czasu na zrobienie tego na co mamy ochotę. Ale gdy już mamy ten nasz upragniony wolny czas to czy wykorzystujemy go w fajny i zadowalający (dla nas) sposób?

Czy czasem nie łapiemy się scrollowaniu facebooka czy instagrama bez celu? Czy nie łapiemy się na tym, że widząc te „piękniejsze” kobiety, „fajniejsze” doświadczenia znajomych, „lepsze” życie innych, mamy gorszy nastrój niż wcześniej? Ale dlaczego mimo to i tak tam zostajemy i tak się biczujemy?

Skupmy się na sobie ale nie na porównywaniu się z innymi. Zacznijmy porównywać się do samych siebie. Czy robię progres? Czy przepracowuję emocje, zachowania, myśli, które u mnie kuleją? Jak się dzisiaj czuję? Jeśli fantastycznie to super. Jeśli zaś mój słaby nastrój aż mnie zżera od środka i tylko się złoszczę na wszystko dookoła i wylewam truciznę na innych, to co zamierzam z tym zrobic?

Cała moc jest w nas. Każdego dnia możemy być odrobinę lepsze, bardziej kochające. Ale wszystko ma początek w nas. My jesteśmy tym kluczem🔑. Jeśli chcemy zmienić relację ze swoim parnerem, stworzyć prawdziwe przyjaźnie, czuć się dobrze wśród innych ludzi to jedynym rowiązaniem jest wewnętrzna transformacja. Jeśli my same będziemy dla siebie prawdziwie dobre, będziemy też dobre dla innych. Jeśli będziemy akceptowały siebie to będziemy też akceptowały innych takimi jacy są.

A oto 'Magiczna Kuchnia’ według Miguela Ruiza:

Nie potrzebujesz uzupełnienia. Sam w sobie jesteś kompletny. Jeśli miłość emanuje z ciebie, nie gonisz za miłością ze strachu przed samotnością. Jeśli masz ją w sobie, samotność nie jest żadnym problemem. Czujesz się dobrze i nieźle się bawisz we własnym towarzystwie.

❤️

Dziewczyny, na tej stronie znajdziecie plakaty z moimi ulubionymi cytatami i hasłami z serii 'Zmotywuj się’. Przy każdym z nich przeczytacie coś więcej o tym jakie głębsze znaczenie ma dany tekst. Plakaty oznaczone literą 'H’ to plakaty, za którymi kryje sie jakaś większa historia. Niektóre z nich będą miały również do pobrania wersję angielską (jeśli są oryginalnie po polsku). Mam nadzieje, że zainspirują was do tego, że każdy dzień to nowa możliwość na stworzenie życia o jakim marzycie. Pozwólmy sobie odkryć tą fajną, piękną i pewną siebie kobietę, która jest w nas, w środku.

NOWY PLAKAT
Girl just do it Dziewczyny motywuja cytaty plakaty
POBIERZ

CHCIAŁABYM MIEĆ? DZIEWCZYNO, IDŹ PO TO!

Dążmy do tego co pragniemy. Niech to nie będzie coś w stylu 'a tak sobie tlyko marze’. Jeśli coś prawdziwie chcemy to wystarczy tlyko znaleźć sposób jak to osiągnąć. Może nam się wydawać 'nie, to nie mogę być ja’ 'ja nie mam tego tego i tego’ 'jestem za mało pewna siebie’ 'nie jestem wystarczająco odważna, mądra, zdolna’. To są tylko wymówki. Nauczyłyśmy się chodzić do swojego ulubionego kąta z różowym kocykiem ilekroć pojawia się coś nieznanego. Bo tam czujemy się bezpiecznie, tam wszstko jest znane, tam nie ma ani grama ryzyka. Bo co jeśli się nie uda? Co jeśli wyjdziemy na idiotkę? Kim jesteśmy, żeby chcieć więcej?

Jesteśmy aż sobą. To jest nasz ogród i nasza odpowiedzialność, żeby przeżyć życie jak najlepiej potrafimy. Na naszych barkach spoczywa obowiązek, żeby się ciągle rozwijać, i próbować ewoluować do swojej najlepszej wersji.

Jeśli mamy odwagę marzyć to będziemy też miały odwagę iść po te marzenia.

Miracles brazowy Patrycja Kotlicka Dziewczyny motywuja cytaty plakaty
POBIERZ

KTO WIE JAKIE CUDA MOŻESZ OSIĄGNĄĆ

Nie mamy pojęcia co przyniesie przyszłość. Na co nas stać. Jakimi talentami zostałyśmy obdarowane. Co potrafimy stworzyć. Nie bójmy się próbować. Nie obawiajmy się oceny ludzi. Najpiękniejsze w życiu to gdy spelniamy swoje marzenia. Jeśli to wielkie marzenie to super. Zróbmy pierwszy dobry krok a potem kolejny. Bo przecież najpiękniejsza jest sama droga a nie końcowy cel podróży. ✨

Plakaty Dziewczyny Motywuja do sth today for your futore self
POBIERZ

ZRÓB DZISIAJ COŚ, ZA CO TWOJA PRZYSZŁA 'TY’ CI PODZIĘKUJE

Nie wczoraj. Nie jutro. Dzisiaj.

Nie zaprzątajmy sobie w kółko głowy tym czego nie udało nam się zrobić do tej pory. Dzisiaj jest kolejny dzień. Dziś mamy możliwość wziąć w ręce ster i nakierować statek w takim kierunku w jakim chcemy płynąć. Nie przekładajmy życia na jutro. Jeśli coś chcemy to po prostu zróbmy to teraz. Nie oddawajmy steru cenzorowi w naszych głowach, bo wtedy zaraz dopadają nas wątpliwości. Albo coś w stylu 'zaraz to zrobię, ale najpierw zrobię pranie’. 'Tylko posptrzątam z grubsza, bo przecież tak się nie da skupić’. 'Jeszcze tylko machnę na szybko paznokcie’.

Jeśli mamy problem z odkładaniem rzeczy na później to to jest nawyk, który można szybko zmienić zaczynając robić coś od razu. Mogłabym pobiegać. Okej, zakładaj dresy, buty na nogi i fru na dwór. Nie pozwól sobie nawet zacząć myśleć. Wszystkie wiemy jak z tym jest. Zaraz pojawia się 'w sumie to ta pogoda jest średnia’, 'nie wyglądam za dobrze, a co jeśli ktoś kogo znam mnie taką zobaczy’. I tak jakimś cudem to tego biegania nigdy nie dochodzi.

No więc, dziewczyny! My decydujemy o sobie. Chcę coś zrobić? Bam! Robię to teraz.

jestesmy tym cow stwoim zyciu powtarzamy - nawyk
POBIERZ

JESTEŚMY TYM, CO W SWOIM ŻYCIU POWTARZAMY. DOSKONAŁOŚĆ NIE JEST ZATEM JEDNORAZOWYM AKTEM, LECZ NAWYKIEM. – Arystoteles

99% tego co w życiu robimy wynika z naszych nawyków. Idąc tym tropem, jeśli chcemy ulepszyć nasze życie, warto zatem w pierwszej kolejności przyjrzeć się właśnie nim. Czy nasze przyzwyczajenia są sprzyjające? Czy chcielibyśmy coś zmienić albo poprawić? Jeśli tak, to nie rzucajmy się od razu na wszystko (bo pewnie u was też sporo tego jest😄). Wybierzmy sobie na początek jeden, dwa, może trzy obszary, gdzie najbardziej zależy nam na zmianie. Najważniejsza przy formowaniu nowego nawyku jest systematyczność. Czyśmy się z tego brudku. Zrzucajmy po kolei te obrzydliwe warstwy, które nas obrosły.

Dziewczyny, powiem wam, że to uczucie, gdy pozbywasz się tego czego w sobie nie lubiłaś i odkrywasz nową siebie jest ohhhh! Szalone i niesamowite. Robisz się coraz lżejsza. Sięgasz wyżej. Robisz to co nigdy nie spodziewałabyś się że jesteś w stanie. Coraz mniej rzeczy jest dla ciebie niemożliwych. My wszystkie mamy to w sobie. Wystarczy pomóc sobie to odkryć.

Powodzenia z nowymi nawykami! A jeśli tylko macie ochotę potraktować to jako formę codziennych wyzwań zachęcam serdecznie do skorzystania z planera challenger👊 albo journala dziennego📝💖.

DZIEWCZYNY MOTYWUJĄ NA

FACEBOOKU

FACEBOOKU

Zapraszam na prywatną grupę:

  • Będziecie wtedy na bieżąco z nowościami

  • Otrzymacie dostęp do plakatów & planerów VIP oznaczonych gwiazdką '⭐’

  • Znajdziecie tam dużo dobrej energii

GRUPA FB
MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ

PLAKATY

Girl Boss 💄
GIRL BOSS zmierzasz na szczyt dziewczyny motywuja
ZOBACZ
wykorzystaj sile ktora masz jen sincero
FACEBOOK

WYKORZYSTAJ SIŁĘ, KTÓRĄ DYSPONUJESZ, ABY TWORZYĆ TO, CZEGO PRAGNIESZ, ZAMIAST GODZIĆ SIĘ NA TO CO CIĘ OTACZA

– Jen Sincero

Jeśli nie podoba nam się miejsce w jakim teraz jesteśmy to tylko my to możemy zmienić. Nie czekajmy aż ci inni nas uratują z opresji. Nie zrzucajmy odpowiedzialności na naszego partnera czy przyjaciółki. To nasze zadanie. Jeśli czujemy, że siedzimy po uszy w bagnie i nie widzimy dla siebie zbyt optymistycznego scenariusza na przyszłość to to jest wielki wykrzyknik do tego aby w końcu wziąć się za siebie. Jeśli nienawidzimy swojej obecnej pracy to ją zmieńmy. Być może to będzie wymagało od nas nauczenia się czegoś nowego. No i super! My mamy się rozwijać, mamy chcieć najlepszego dla siebie.

Jeśli nie czujemy się dobrze ze swoim partnerem albo siedzimy w toksycznym związku to może warto by było przemyśleć zakończenie takiej relacji i zajęcie się sobą, własną transformacją, aby kolejny związek w który wejdziemy był przecudowny, pełen miłości i szacunku.

Czymkolwiek jest to coś co nas unieszczęśliwia mamy moc, żeby to zmienić, ulepszyć swoje otoczenie. Tak, to może wymagać od nas dużej odwagi i wyjścia ze swojej strefy komfortu ale to jest nasze życie, jedno życie. Przecież chcemy je przeżyć jak najlepiej.

znak wodny DM

**Na plakaty oznaczone gwiazdką naniesiony został znak wodny. Oznacza to, że ten plakat jest dostępny tylko dla dziewczyn z prywatnej grupy facebookowej. 😇🔓

MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ

PLAKATY

Feel the Love❤️
Pewność siebie Blake Lively Dziewczyny motywuja cytaty
ZOBACZ

JOURNAL🪶

DZIENNY

DZIENNY

SPRAWDŹ

KREATYWNE PORANKI – Planer, dzieki któremu poranki mogą być jeszcze piękniejsze. Możecie zapisywać w nim swoje przemyślenia i cele na ten dzień. Ponadto będziecie miały okazję potrenować wdzięczność, afirmacje a nawet puścić swoją intencję w świat.

badz swoja wlasna bohaterka
POBIERZ

MOIM ZADANIEM JEST BYĆ SWOJĄ WŁASNĄ BOHATERKĄ.

Do tego plakatu zainspirowało mnie epickie przemówienie Matthew McConaughey podczas gali wręczenia Oscarów w 2014 roku. Odbierając nagrodę powiedział tak:

„To my hero. That’s who I chase. When I was 15 years old I had a very important person in my life come to me and say “who’s your hero?” And I said, “I don’t know, I gotta think about that. Give me a couple of weeks.” I come back two weeks later, this person comes up and says “who’s your hero?” I said, “I thought about it. You know who it is? It’s me in 10 years.” So I turned 25. Ten years later, that same person comes to me and says, “So, are you a hero?” And I was like, “not even close. No, no, no.” She said, “Why?” I said, “Because my hero’s me at 35.” So you see every day, every week, every month and every year of my life, my hero’s always 10 years away. I’m never gonna be my hero. I’m not gonna attain that. I know I’m not, and that’s just fine with me because that keeps me with somebody to keep on chasing.”

O to właśnie chodzi. My powinnyśmy chcieć być najlepszą wersją siebie. Niech naszym zadaniem każdego dnia będzie odkrywanie tej jeszcze fantastyczniejszej wersji samej siebie. Bo każda z nas jest innym, niepowtarzalnym modelem. Dostaliśmy w pakiecie właśnie takie życie i naszą rolą jest przeżyć je najcudowniej jak potrafimy. Nie pragnijmy bycia kimś innym, pragnijmy być sobą.

Be your own hero ❤️🙋‍♀️.