GIRL BOSS

„Zamknij oczy i wyobraź sobie swoje idealne życie. Jeśli potrafisz to sobie wyobrazić, to możesz to mieć.”

🎬 Senior Year

Dzielmy się swoimi talentami ze światem, dziękując w ten sposób za dary, które otrzymałyśmy.

Dziewczyny, na tej stronie znajdziecie plakaty z moimi ulubionymi cytatami i hasłami z serii 'Girl Boss’. Przy każdym z nich przeczytacie coś więcej o tym jakie głębsze znaczenie ma dany tekst. Plakaty oznaczone literą 'H’ to plakaty, za którymi kryje się jakaś większa historia. Niektóre plakaty będą miały również do pobrania wersję angielską (jeśli są oryginalnie po polsku). Mam nadzieje, że zainspirują Was do tego, aby z odwagą iść po swoje marzenia.

NOWY PLAKAT
Patrycja Kotlicka dziewczyny motywują plakaty girl boss
GIRL BOSS share with world Dziewczyny motywuja cytaty
POBIERZ

MASZ COŚ, CZYM WARTO PODZIELIĆ SIĘ ZE ŚWIATEM. OTWÓRZ SIĘ I POKAŻ TO LUDZIOM.

To nie ma znaczenia co oni sobie o Tobie pomyślą, naprawdę. Cokolwiek, ktokolwiek sobie pomyśli – to jest ich, nie Twoje. Jeżeli serce podpowiada Ci, żeby stworzyć coś autorskiego, zacząć w końcu swój własny biznes, to nie odrzucaj tego pragnienia w kąt, tylko zacznij tworzyć plan działania. Oczywiście nasz „logiczny” mózg będzie nas odciągał od każdego fantastycznego pomysłu. Bo co jeśli się nie uda? Co jeśli mnie wyśmieją? Przecież oni nie znają mnie od tej strony. A co jeśli przestaną mnie lubić?

A gdyby tak nie istniały ograniczenia, to co byś teraz robiła? W jaki sposób zarabiała pieniądze? Co chciałabyś dawać od siebie światu? W czym czujesz, że mogłabyś być dobra? Tylko te ograniczenia…ehh…szkoda. A może jednak? W sumie to wszystko miałoby szansę być wykonalne, gdyby tylko zmienić te (niewspierające) przekonania.

Dziewczyny, to my same decydujemy o tym co możemy a czego nie mozemy zrobić. Zapamiętajmy, że mamy rację wierząc, że nam się uda, jak i mamy rację wierząc, że nam się nie uda. Wszystko sprowadza się do tego w co postanowimy uwierzyć.

GIRL BOSS zmierzasz na szczyt dziewczyny motywuja
POBIERZ

NIE NARZEKAJ, ŻE MASZ POD GÓRĘ, KIEDY ZMIERZASZ NA SZCZYT.

Tak bardzo nie możemy się doczekać szczytu, tej wisienki na torcie. Ale to właśnie cała podróż ma być fantastyczną przygodą! Cieszmy się każdym jej etapem, nawet jeśli popełniamy w tym czasie błędy.  Bo oczywiście, że wystąpią pomyłki (pewnie będzie ich trochę). Ale lekcja, którą dostaniemy, to świetna informacja zwrotna, że mamy jeszcze jakiś temat do przepracowania i właśnie to nas blokuje przed większym rozkwitem.

Nie patrzmy jak daleko jest od nas oddalony ten cel. Zamiast tego skupmy się na tym, żeby zrobić kolejny dobry krok w kierunku naszego marzenia.

WYŚLIJ W ŚWIAT INTENCJĘ

I PRZYCIĄGNIJ SOBIE TO, CO PRAGNIE TWOJA DUSZA

Cieszę się z sukcesów innych. Ja mam swoją własną, wyjątkową misję.

#mojamisja
Skupiam się na tym, żeby dostarczyć jak najlepszą usługę/ stworzyć jak najlepszy produkt.
#CreateBestProductPossible

Dzielę się ze światem swoimi talenami, dziękując w ten sposób za nie.

#talenty
INTENCJA

DZIEWCZYNY, ZAPRASZAM WAS SERDECZNIE NA PRYWATNĄ GRUPĘ FACEBOOKOWĄ.

  • Będziecie wtedy na bieżąco z nowościami

  • Otrzymacie dostęp do plakatów & planerów VIP oznaczonych gwiazdką '⭐’

  • Znajdziecie tam dużo dobrej energii

GRUPA FB
MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ

PLAKATY

Zmotywuj się👊
Miracles brazowy Patrycja Kotlicka Dziewczyny motywuja cytaty plakaty
ZOBACZ

H

H

Plakaty Dziewczyny Motywuja rozwijaj swoje talenty
FACEBOOK

DOSTAŁAŚ SWOJE TALENTY BY JE POMNOŻYĆ A NIE ZMARNOWAĆ.
– Dziewczyny Motywują

Każda z nas została obdarowana jakimiś niezwykłymi talentami. Jeśli jeszcze tego w sobie nie odkryłyśmy to nie ma na co czekać i trzeba szczęściu nieco pomóc. Jak odnaleźć w czym jesteśmy dobre? Poprzez PRÓBOWANIE NOWYCH RZECZY! Do czego nas najbardziej ciągnie? Może już mamy jakieś hobby?

Eye opening experience.

Osobiście uważam, że świetnym rozwiązaniem jest zapytanie bliskich osób (kogoś z rodziny czy przyjaciół lub kogoś komu ufamy) by powiedzieli nam za co nas cenią i w czym ich zdaniem jesteśmy dobre? TAK, możemy być w szoku…

Czytaj dalej >

**Na plakaty oznaczone gwiazdką naniesiony został znak wodny. Oznacza to, że ten plakat jest dostępny tylko dla dziewczyn z prywatnej grupy facebookowej. 😇🔓

Plakaty Dziewczyny Motywuja Pewna siebie biznesu swoich umiejętności
POBIERZ
ENGLISH
Plakaty Dziewczyny Motywuja Pewna siebie swoich umiejętności bizneswoman
POBIERZ
ENGLISH

NIE MARTW SIĘ, ŻE LUDZIE BĘDĄ CIĘ KOPIOWAĆ. ICH KOLEJNY RUCH NIE MOŻE NASTĄPIĆ, DOPÓKI TY NIE WYKONASZ SWOJEGO.
– Germany Kent

Oczywiście, że znajdą się osoby, które będą Cię chciały naśladować. Natomiast nikt inny nie zrobi tego w taki sam sposób jak Ty. Nie patrz na innych. Patrz na siebie i rób wszystko najlepiej jak potrafisz, całym sercem. Nie marnuj swojej energii na obawy. Bo gdy siedzisz w ogródkach innych, to nie ma Cię tu, gdzie naprawdę powinnaś być – w swoim własnym.

TWOJA PASJA JEST DLA CIEBIE, LECZ TWOJA MISJA JEST DLA INNYCH.
– na podstawie podcastu „On Purpose” Jay Shetty

Plakaty Dziewczyny Motywuja your purpose Girl Boss
POBIERZ